top of page
Adsız tasarım (3).png

DF Bilgi: İyi tasarlanmış bir web sitesi sizi veya işinizi mükemmel bir şekilde tanıtmakla kalmaz. Satış yapıyorsanız satışlarınızı da arttırır.

Adsız tasarım (6).png

Mor Paketler

Kendini veya yaptığı işi tanıtmayı amaçlayanlara önerilir. Web sitesi üzerinden satış yapmak dışında tüm özelliklerini kullanmanızı hedefler.

 

 

Örnek İş Alanları;

 

 • Oyuncu

 • Emlakçı

 • Fotoğrafçı

 • İçerik Üretici

 • Mimari Tasarım Stüdyosu

Mavi Paketler

İnternet üzerinden kendi tanıtımını ve ürünlerinin satışını yapan işletmelere önerilir. Ayrıca mor paketin sunduğu tüm avantajları sunar.

 

 

Örnek İş Alanları;

 

 • E-Ticaret Firması

 • El Yapımı Ürün Satışı

 • Bağış Toplayan Kuruluşlar

 • İnternetten Hizmet Satanlar

Gold Paket

Tüm alan ve amaçlarda kullanılabilen tamamen profesyonel bir Web Sitesidir.

3.png

Hizmeti Satın Almak için İletişime Geç :)

Belirtilen tutarlar KDV hariç tutarlardır.

Adsız tasarım (9).png

Özel Alan Adı: Siteye size özel bir alan adıyla giriş sağlar. (Örnek: www.bgsdreamfactory.com)

SSL Sertifikası: Kimlik, Şifre, Kredi Kartı gibi verileri sitenizde güvenli şekilde saklayabilirsiniz.

Bandwidth: Siteye yüklenen medyaları sorunsuzca indirmekte kullanılır.

Depolama Alanı: Sitenize yüklediğiniz medya ve belgelerin kapladığı alan.

Online Ödeme Alma: Sitenizden güvenli bir şekilde online ödeme almanızı sağlar. Kabul edilen ödeme alma altyapıları: İyzico, Param, Payguru, Splitit, PayTR, Havale

Müşteri Hesabı: Müşterilerinize hızlı bir satın alma deneyimi sunabilirsiniz. Müşterilerinizin ödeme yöntemi, teslimat adresi gibi bilgiler kaydedilecektir.

Özel Raporlar: Faydalı istatislikler ve özel raporlar oluşturabilirsiniz.

Sınırsız Ürün: Mağazanıza sınırsız sayıda ürün eklemenizi sağlar.

Sepet Hatırlatması: Müşterileriniz sitenizde sepete bir ürün ekleyip satın almadan çıkarsa sistem tarafından otomatik E-Postalar gönderilecektir.

Para Birimleri: Ürün fiyatları müşterilerinizin yerel para birimi şeklinde görüntülenecektir.

Otomatik Satış Vergisi: Sattığınız ürünlerin vergileri güncel oranlara göre otomatik olarak hesaplanacaktır.

Sosyal Medya Satışı: Instagram gibi popüler sosyal medya platformlarında satış yapmanızı ve daha çok müşteriye ulaşmanızı sağlar.

E-Posta Pazarlama: Müşterilerinize sistem tarafından kampanya vb. durumlarda otomatik E-Postaları toplu olarak gönderin. Otomatik zamanlama ile planlamalar yapın.

Maksimum E-Posta: Bir ayda maksimum kaç kişiye E-Posta pazarlama hizmeti ile ulaşabileceğinizi gösterir.

Otomasyonlar: Sitenizdeki E-Posta gönderimleri, sohbet mesajları, görevler, ekip üyelerine bildirim göndermek gibi görevleri sistem sizin için otomatik olarak yapsın.

Online Sohbet: Müşterileriniz ile sitenizdeki online sohbet bölümünden iletişim kurun.

Sosyal Medya Paylaşımı: Paylaşımlarınızı sistem üzerinden otomatik olarak sosyal medya hesaplarınıza gönderin.

Sistem Kullanıcı Sayısı: Kaç ekip üyenizin sistemi kullanabileceğini gösterir. Veriler aynı anda kullanım için değil sisteme kayıtlı kullanıcı sayısı üzerinden yazılmıştır.

Aylık Tasarım Değişikliği: İsteğe göre maksimum ayda kaç tane site tasarım değişikliğini DF ekibine yaptırabileceğinizi gösterir. Haklarınız biterse ekstra satın alabilirsiniz.

Aylık Web Danışmanlık: Siteniz ile ilgili ayda kaç tane soruyu DF ekibine iletebileceğinizin göstergesidir. Aldığınız paketle ilgili sorular hariçtir. Sadece ek soruları belirtir.

DF Sistemleri Entegrasyonu: Site için kullandığımız sistemler haricinde DF nin kendi sistemi ile siteniz arasında bir köprü oluşturur.

DF Özel İndirimler: Tüm hizmetlerimizde size özel indirim avantajı sağlar. Kampanyaları DF belirleyerek tarafınıza iletecektir.

Websitesi Sayfa Sayısı: Sitenizde maksimum kaç adet sayfa bulunabileceğini ifade eder.

İlk Kurulum Ücreti: Sitenin aylık ücreti dışında sadece ilk açılışta alınan ücrettir. İçerisine sitenin 1 aylık işletim ücreti de dahildir.

Aylık Ücret: Sitenin işletimi, yönetimi, sistemi, bakımı, alan adı ve barınması için alınan aylık ücrettir. Fatura kesim tarihinizden 3 gün önce alınmaktadır.

Ek Tasarım Değişikliği: Tasarım değişikliği haklarınızın bitmesi durumunda ek tasarım değişiklikleri için alınan ücrettir.

Adsız tasarım (10).png

(2.1)

Genel

Madde 1G: Verilen hizmetler için DF ve Wix altyapıları kullanılmaktadır.

Madde 2G: Web Sitelerinin devir işlemi Wix üzerinden yapılacaktır.

Madde 3G: Hizmet süresi içerisinde anlaşmada karşılıklı mutabık kalınmak şartı ile değişiklik yapılabilir. Tarafımızca değişiklik yapılması durumunda satın aldığınız hizmetin süresi bitene kadar hizmeti satın aldığınız tarihdeki anlaşmanın şartları ve koşulları geçerlidir. Yeni anlaşma kabul edilmediği taktirde yeni hizmet satışı yapılamayacaktır.

Madde 4G: Tarafımızca anlaşmada değişiklik yapılması durumunda tarafınıza iletilecektir. Lütfen güncellenen anlaşmayı dikkatlice okuyun. İletimden sonraki satın alımınızda anlaşma kabul etmiş sayılır.

Madde 5G: İlk kurulum ücreti ödendiği andan itibaren mor paketler için site yapım süreci maksimum bir ay, Mavi ve turuncu paket siteler için maksimum iki aydır.

Domain

Madde 1D: Paketlerimize alan adı dahil değildir.

Madde 2D: Alan adı satın alınmadan hizmetlerimiz kullanılamayacaktır.

Madde 3D: Tercihen paketinize alan adı hizmetimizi de ekleyebilirsiniz.

Madde 4D: Alan adınız DF tarafından yönetiliyor ise paketinizi sonlandırdığınızda alan adı pasif durumda bekletilir.

Madde 5D: Alan adını istediğiniz zaman tercih ettiğiniz domain sağlayıcısında (hesabınıza) aktarabilirsiniz. Aktarımı gerçekleştirilen alan adı DF altyapısından yararlanamayacaktır.

Madde 6D: Mevcut alan adı bulunan müşterilerimiz alan adlarını sistemimizde kullanabilirler.

Madde 7D: Tarafımızca işletilip ücreti zamanında ödenmeyen bazı alan adları şirket politikamız gereği DF tarafından satın alınabilir. Bu işlemi genellikle hizmet verdiğimiz önemli sitelerin alan adlarına başkası tarafından alınmaması için uygularız. Alan adının tekrar sizin adınıza işletilmesi için ek ücret talep edilebilir. Bu DF’nin domain güvenlik sistemidir.

Ücretlendirme

Madde 1U: Hizmet kesintisini önlemek amacı ile ücret hizmet bitiş tarihinden üç gün önce alınacaktır.

Madde 2U: Ücret ödemesi yapılmaz ise siteniz hizmet bitiş tarihinde kullanıma kapatılacak ve sistemin hiçbir bölümü kullanılamayacaktır.

Madde 3U: İlk kurulum ücreti sadece siteniz ilk kurulurken alınmaktadır.

Madde 4U: Sitenizi kurduktan sonra paketinizi sonlandırmak isterseniz ve iki ay içerisinde tekrar paket satın almak isterseniz ekstra bir ücret çıkmadan dilediğiniz paketten devam edebilirsiniz. İki ay süre geçtikten sonra almak istediğiniz paketin ilk kurulum ücretinin yarısı talep edilecektir.

Madde 5U: Web Sitenizi devralmak istiyorsanız mor paket sitelerin devir ücreti KDV hariç 2500 (ikibinbeşyüz) TL, Mavi ve turuncu paket sitelerin devredilmesi KDV hariç 5000 (beşbin) TL olacaktır. Devredilen siteler DF sistem ve altyapısını kullanamazlar.

Madde 6U: Paketlerimizde taahhüt uygulaması bulunmamaktadır.

Madde 7U: Ücreti zamanında ödenmeyen alan adları herkese açık duruma düşer. Başka bir kişi tarafından alınmasından DF sorumlu değildir.

Madde 8U: Tarafımızca işletilen alan adı ücreti hizmet kesintisini önlemek amacı ile alan adının süresinin dolmasına on gün kala alınacaktır.

Cayma Hakkı

Madde 1B: Hizmetlerimizde taahhüt uygulaması bulunmadığı için hizmet bitiş tarihinde hizmetten ayrılabilirsiniz.

Madde 2B: Hizmet süresi içerisinde ayrılmak istenirse verilen ücret içerisinden farklı firmalara ödeme yapıldığı için ücret iadesi yapılmaz.

Madde 3B: Alan adı hizmet süresinde veya hizmet sonlandıktan sonra başka bir siteye aktarılabilir. Bunun için alan adını devir almanız gerekmemektedir. Bu durumda hizmet içerisindeki sitede alan adı bulunmayacağından dolayı yeni alan adı bağlanana kadar kullanım dışı kalacaktır.

Madde 4B: Hizmet ücreti ödendiği andan itibaren hizmet süresi başlar. Bu sebeple ücret iadesi mümkün olmayacaktır.

Sorun Durumu

Madde 1S: Hizmetle ilgili bir sorun bildirmeniz halinde hizmet süresi içerisindeyseniz ekibimiz sorunu ve kaynağını araştıracak. Sorun tespit edilmesi halinde sorunu çözmek için elinden gelen gayreti gösterecektir.

Madde 2S: Bazı sorunlar hizmet aldığımız şirketler sebebi ile oluşmaktadır. Bu durumda çözüm için DF tarafından gerekli iletişim sağlanacaktır. Çözüm bulunamaması durumunda tüm sorumluluk hizmet aldığımız şirketlere aittir.

Madde 3S: Bant genişliğinin daraltılması sebebi ile çıkan sorunlarda DF sorumluluk kabul etmemektedir.

Aylık Tasarım Değişikliği (Ek Tasarım Değişikliği)

Madde 1A: Her paketin farklı sayıda tasarım değişikliği hakkı bulunmaktadır. Bu sayı ay boyunca site üzerinde kaç adet tasarım değişikliği talep edebileceğiniz anlamına gelir.

Madde 2A: Tasarım değişikliği hakları kullanılırken bir adet sayfanın tümünün değiştirilmesi durumunda beş, sayfa içi bölüm değiştirilmesi durumunda üç, bölüm içi büyük öge veya öge grubu değiştirilmesi durumunda iki tasarım değişikliği hakkı kullanılmış olacaktır. Bunların dışındaki daha küçük işlemlerde bir tasarım değişikliği hakkı kullanılmış olacaktır.

Madde 3A: Tasarım değişikliği haklarınızın bitmesi durumunda ekstra satın alım yapabilirsiniz. Ekstra alım fiyatları güncel tutarları ile Web Sitemizde bulunmakta olup hizmet dışı satın alım olduğu için ücretleri değişiklik gösterebilir.

Madde 4A: Onay verdiğiniz tasarım değişikliği hakkı kullanımı sonrasında kararınızdan vazgeçmeniz durumunda kalan tasarım değişikliği haklarınızı revize talebi olarak kullanabilirsiniz. Bir tasarım değişikliği hakkı bir revize talebi olarak kabul edilecektir.

Madde 5A: Seçtiğiniz tasarım değişikliği hakları her ay yenilenir. Önceden kullanmadığınız haklarınız bir sonraki aya geçmeyecektir.

İletişim

Madde 1F: İletişim kanallarımız çalışma saatleri içerisinde açık tutulacak ve herhangi olumsuz bir durum olmadığı taktirde iletişim isteğinize gün içerisinde dönüş yapılacaktır.

Madde 2F: Size ulaşamamız durumunda ilk kurulum esnasındaki veya tasarım değişikliği talep edilen sitelerde tasarım uzmanımız istediğiniz tasarımı tam olarak hayal edemeyeceğinden dolayı istemediğiniz bir tasarım ortaya çıkabilir. Bu süre ilk kurulum esnasındaki sitelerde üç iş günü, tasarım değişikliği durumundaki sitelerde iki iş günüdür. Verilen sürelerin dolması durumunda sitenin ilgili kısmı ek tasarım değişikliği hakları ile değiştirilebilecektir.

Madde 3F: Sizinle sistemimize kayıtlı iletişim seçenekleriniz üzerinden iletişime geçilecektir.

 • Bu yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Hizmetimizden yararlanmak isterseniz tarafınıza kontrat gönderilecektir.

 • Tüm sorularınız için +90 534 954 08 11 DF WhatsApp hattından, www.bgsdreamfactory.com iletişim seçeneklerimizden bize ulaşabilir veya support@bgsdreamfactory.com adresine email gönderebilirsiniz.

bottom of page